Teraz jest 19 kwi 2024, o 19:59

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Moderator: Arti

Autor Wiadomość
PostNapisane: 19 lip 2010, o 22:58 
Offline
Stowarzyszony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 lis 2009, o 22:19
Posty: 351
Imie: Ela
Motocykl: plecaczek niebieskiego !
dzielna dziewczynka ! trzymam kciuki za powrót bez przygód ... tych złych oczywiście .

_________________
don't treat others the way you don't want to be treated


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 lip 2010, o 23:55 
Offline
swój
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lis 2009, o 00:12
Posty: 66
Imie: Paweł
Motocykl: rf 600r
Cleo napisał(a):
Uwaga!
Kolejna wiadomość od Rasty
20:10
" 500 km i wystarczy. Czekam teraz na Vipere i Redona. Fajna pogoda.
Jutro warmia i mazury"

hmmm .... ciekawe czy byli :D


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 lip 2010, o 13:31 
Offline
bardzo swój
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 lis 2009, o 23:56
Posty: 384
Lokalizacja: KRAKOW NH
Imie: Paulina
Motocykl: YAMAHA XT 600E
redone napisał(a):
Cleo napisał(a):
Uwaga!
Kolejna wiadomość od Rasty
20:10
" 500 km i wystarczy. Czekam teraz na Vipere i Redona. Fajna pogoda.
Jutro warmia i mazury"

hmmm .... ciekawe czy byli :D


Obstawiam,ze byli... ?
Redone pochwal się Ty stary Dziaduuu :raz:

Dzisiaj h 13:05
" Pytam goscia o droge : Ja nie stad i mam jedno oko, tu w lewo potem przyjdzie most i znowu w prawo. Ale trafilam :) . "

Dzielna Dziewczyna!!!

_________________
Pozdrawiam
Cleo


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 lip 2010, o 14:35 
Offline
swój
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lut 2010, o 22:34
Posty: 69
Lokalizacja: Koszalin
Imie: Renata
Motocykl: czerwony :)
A więc wczoraj postanowiliśmy z Redonem przekonać się czy z Rastą wszystko w porządku,czy ta pielgrzymka jej sprzyja i czy oddaje się medytacji tak jak powinna,no i czy niczego jej nie brakuje...Jak się okazało-brakowało...smaru do łańcucha.A że swój smar przezornie wykończyliśmy jakieś 100km wcześniej,mogliśmy conajwyżej wysprzeć Raste duchowo.Na miejsce pogaduchy wybraliśmy mały pomost nad stawikiem...Z początku przyjemny zakątek okazał się prawdziwym miejscem zbrodni...Z godziny na godzinę,minuta po minucie i sekunda po sekundzie coś walczyło o przetrwanie...Komary cięły nas,więc kilka z nich poległo,ryby w stawiku rzucały się co chwila po jakąś pływającą po powierzchni przekąskę,nietoperze tuż nad naszymi głowami bezszelestnie porywały ćmy lub inne owady latające...(Redone ponoć słyszał dźwięki wydawane przez nietoperze :hmm: Jak się później okazało było to szczekanie psa w wiosce obok :D ) W każdym razie zbrodnia była na lądzie,w wodzie i w powietrzu...Zafascynowani tym wszystkim spędziliśmy tak kilka godzin. A z rozmów udało się wywnioskować,że Rasta ma się dobrze,wyprawa jej służy i dobry humor jej nie opuszcza... :D Nasz cel został osiągnięty.Byliśmy,sprawdziliśmy,więc pora wracać...Jeszcze pożegnanko i obiecanka,że wróci nad morze większą grupą.Redone obiecał dorsza i dobrą zabawę...Po opowieściach z wypraw pozazdrościliśmy Raście,Sevenowi i Artiemu i na drogę powrotną wybraliśmy trasę dłuższą...o jakieś 10 km co prawda,ale zawsze...Do przejechania mieliśmy więc 30km :D .Po drodze spotkaliśmy dwa lisy swobodnie spacerujące po chodniku,brakowało tylko właściciela ze smyczą...Lans przez Mielno i do domu.Może i nie zgubiliśmy kurtki po drodze,kufrów nie mieliśmy,więc nie było jak sprawdzić,czy przy 180km/h rzeczywiście nic nie wypada,nie zabłądziliśmy nigdzie,więc mała to przygoda,ale wieczór spędziliśmy naprawdę miło... :D


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 lip 2010, o 15:27 
Offline
bardzo swój
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 lis 2009, o 20:27
Posty: 320
Lokalizacja: Wieliczka
Imie: Grzegorz
Motocykl: Harley V-Rod
Wow Vipera, opis przyrodniczo-sytuacyjny jak u Steven'a King'a :brawo: , fajna wyprawa i super że opiekuńczo ktoś pofatygował się sprawdzić czy aby wszystko git. Powodzenia... :burn:

_________________
chociaż kroczę doliną ciemności nie lękam się zła, bo jestem największym skur...elem w dolinie...
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Tylko kobiety i lekarze wiedzą, jak bardzo potrzebne i dobroczynne jest kłamstwo.
— Anatol France (François Anatole Thibault)
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 lip 2010, o 11:52 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lis 2009, o 12:17
Posty: 438
Lokalizacja: Kraków
Imie: Artur
Motocykl: XTZ 1200 Super Tenere
Przepraszam, czy skończyła się polska?? Czy nam Rasta tak zaimprezowała u naszych szanownych przyjaciół z nad morza że poległa i nie docierają kolejne informacje na temat jej samotnej-żeńskiej przygody?
Czuję się lekko zaniepokojony i apeluję do osób, do których spływają jakiekolwiek informacje dotyczące losu naszej członkini o przekazywanie tych informacji !!

dodane po chwili:

Ponieważ nie wytrzymałem i zadzwoniłem do Oli mam informację sprzed minuty. Zastałem naszą Rasteńkę na stacji, szczęśliwą i uśmiechniętą. Mówiła ze jest cudownie. Zaliczyła awarię ze sprzęgłem ale "Seven asistance" jak to rzekła Ola przywrócił maszynę do sprawności.
Dzisiaj ostatnia noc, pod namiotem zresztą, gdzieś w Bieszczadach i jutro możemy się spodziewać naszej podróżniczki w Krakowie.

Trzymaj się dziewczyno!! Ostrożnie wracaj do domu.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 lip 2010, o 12:24 
Offline
bardzo swój
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 lis 2009, o 23:56
Posty: 384
Lokalizacja: KRAKOW NH
Imie: Paulina
Motocykl: YAMAHA XT 600E
Arturku mea culpa :(
wczoraj mialam straszny zajob w pracy i stad moje zaniedbanie a potem poprostu zapomnialam.
Rasta wyslala wczoraj teksta
H 14:53
" Cięzki dzień, upał, ulewa a teraz burza.Zatrzymala mnie policja, ale zaczelismy gadac i nawet dokumentow nie sprawdzili :D

A ja sie pochwale, że jakies 3 minuty temu dzwonila do mnie, ba nawet wyslala mi smsa... he,he.
Wiesci mam takie same co Ty Arturze, wiec nie bede dublowac, ala mam cos jeszcze

"... W Lublinie spotkalam sie z grupa motocyklistow.Zapraszaja na tor. Kur.a, ale goraco. "

_________________
Pozdrawiam
Cleo


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 lip 2010, o 15:09 
Offline
bardzo swój
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 lis 2009, o 23:56
Posty: 384
Lokalizacja: KRAKOW NH
Imie: Paulina
Motocykl: YAMAHA XT 600E
Uwaga, uwaga

Rasta jest już w domu!!!! :yupi:

Witaj podróżniczko 2oo

_________________
Pozdrawiam
Cleo


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 lip 2010, o 15:49 
Offline
king off the spam box
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 lis 2009, o 22:16
Posty: 1091
Lokalizacja: Kraków NH
Imie: no name
Motocykl: DL 650
witam. cała, zdrowa, zadowolona. Ostatecznie trasa wyniosła dokładnie 3500km.
Dziękuję wszystkim za wsparcie. Szczególnie dziękuję dziewczynom z MMG, które w różnych miejscach Polski przygarniały mnie, karmiły, załatwiały garaże.
Wyprawa udana, spotkałam niesamowitych ludzi, usłyszałam ciekawe historie, miałam przygody. Oczywiście wszystko opiszę.
A teraz idę się położyć na brzuchu, bo z powodu odcisków na tyłku inaczej nie mogę :D

_________________
"Za 20 lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś"
M. Twain


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 lip 2010, o 18:34 
Offline
bardzo swój
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 sty 2010, o 15:03
Posty: 102
Lokalizacja: Sandomierz/Kraków
Imie: Dagmara
Motocykl: Cbr600f4
Już się relacji nie mogę doczekać! :)

_________________


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lip 2010, o 09:14 
Offline
swój
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lut 2010, o 11:26
Posty: 55
Imie: milka
Motocykl: gs
no to napisz w jakiej intencji byla pielgrzymka i czy sie za nas modliłas

_________________
milka i e-milka


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 lip 2010, o 08:24 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lis 2009, o 12:17
Posty: 438
Lokalizacja: Kraków
Imie: Artur
Motocykl: XTZ 1200 Super Tenere
:) zuch.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 lip 2010, o 11:20 
Offline
swój
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 lip 2010, o 16:01
Posty: 31
Lokalizacja: CK/KRK
Imie: Dorota
Motocykl: HH
respect dzielna dziewczyno! :super:
super, że dałaś rade no i że obyło się bez przykrych przygód :) i tak jak napisała Dagmi - czekamy na relacje z całej podróży! :D


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 lip 2010, o 12:28 
Offline
Stowarzyszony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 lis 2009, o 23:19
Posty: 53
Ja też ogromnie się cieszę, że dałaś rade i wróciłas cała i zdrowa :D i przysięgam że te nietoperze które szczekały to nie byłam ja :lol: ja tylko duchem :D

_________________
MUCHA NIE SIADA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 lip 2010, o 14:42 
Offline
swój
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lut 2010, o 11:26
Posty: 55
Imie: milka
Motocykl: gs
a kota wziełas ze sobą?

_________________
milka i e-milka


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Oficjalne forum Galicyjskiego Stowarzyszenia Motocyklowego www.Motogalicja.org
autorstwa Jacka Wiącka. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL