Teraz jest 28 mar 2024, o 14:17

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Moderator: Arti

Autor Wiadomość
PostNapisane: 26 cze 2012, o 01:20 
Offline
świeżynka

Dołączył(a): 20 cze 2012, o 23:43
Posty: 5
Imie: Jakub
Motocykl: Suzuki Gs 500e
no i super grazie .....

zapraszam do Przywitalni


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 cze 2012, o 09:30 
Offline
king off the spam box
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 lis 2009, o 22:16
Posty: 1091
Lokalizacja: Kraków NH
Imie: no name
Motocykl: DL 650
Zwracam się z apelem do jakiejś odpowiedzialnej osoby o ogarnięcie trasy. Ja oczywiście mogę to zrobić, ba! mogę nawet poprowadzić, ale nie wiem, czy wszyscy są już na tym etapie pogodzenia się ze wszechświatem, żeby jechać 100km w przeciwnym kierunku.

Tak więc: seven, dlaczego znowu jeździsz XX-em :rasta: (na szczęście gitary nie będzie)

_________________
"Za 20 lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś"
M. Twain


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 cze 2012, o 19:32 
Offline
swój
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 kwi 2011, o 12:16
Posty: 13
Imie: Grzesiek
Motocykl: aprilia 750
Jak wyjeżdżamy o 11:00, mamy dystans 300km, a słońce zachodzi po 21. Możesz prowadzić Ola :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 cze 2012, o 22:34 
Offline
świeżynka

Dołączył(a): 20 cze 2012, o 23:43
Posty: 5
Imie: Jakub
Motocykl: Suzuki Gs 500e
Jeśli ma ktoś ochotę ja i plecaczek wyruszamy o 16.15 z krk ,Jak ktoś chce sie zabrać z nami zapraszam 501423659


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 cze 2012, o 00:44 
Offline
Stowarzyszony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 lis 2009, o 14:23
Posty: 296
Lokalizacja: Kraków
Imie: Darek
: Każdy Twój wyrok przyjmę twardy.....
Motocykl: CBR 1100 XX
to jedziemy:) czekałem czekałem i doczekałem się:)

_________________


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 cze 2012, o 10:06 
Offline
Stowarzyszony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 lis 2009, o 19:42
Posty: 538
Lokalizacja: kraków i okolice
Imie: artur
Motocykl: vtx 1800
bawcie się dobrze :pyfko:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 lip 2012, o 18:57 
Offline
king off the spam box
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 lis 2009, o 22:16
Posty: 1091
Lokalizacja: Kraków NH
Imie: no name
Motocykl: DL 650
No i wróciliśmy. Dziękuję wszystkim za towarzystwo i zabawę. Było świetnie, a co najlepsze mega lajtowo - tego mi było trzeba.
Jak ochłonę po wrażeniach, to napiszę relację.
Strasznie mi się podobało :D

_________________
"Za 20 lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś"
M. Twain


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 lip 2012, o 19:07 
Offline
swój
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2012, o 21:52
Posty: 32
Lokalizacja: Bad Griesbach
Imie: Michel
Motocykl: aktualnie brak
Był to mój pierwszy wyjazd z Wami i powiem tyle - ja chce więcej ;)
Dzięki Wam za zaje...fajny* odpoczynek :) mogę się przyczepić tylko do tego że tak krótko.



Kilkadziesiąt minut temu dojechałem, zachciało się rumu ze Słowacji..
Gnałem za Waszym zapachem jak głupi, pytałem arbuziarzy, truskawkarzy, skuterowców i byliście chyba blisko ale musiałem szukać kibla.

Aaa i żeby było wiadome, sędziowie zdecydowali że w kalambury wygrali mężczyźni (Sunny zdyskwalifikowana za "uhmm uhmm") i także w siatkę - moja ekipa : )

Kuśtyk dzięki za mapki ;) do Ciężkowic dojechałem, potem odleciały france jedne :P
Pooozdro i pisze się na kolejne wyjazdy


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 lip 2012, o 23:20 
Offline
swój
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 kwi 2011, o 12:16
Posty: 13
Imie: Grzesiek
Motocykl: aprilia 750
https://plus.google.com/photos/11733067 ... rvPqb2jnwE

całe siedem zdjęć.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 lip 2012, o 00:35 
Offline
Stowarzyszony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 lis 2009, o 14:23
Posty: 296
Lokalizacja: Kraków
Imie: Darek
: Każdy Twój wyrok przyjmę twardy.....
Motocykl: CBR 1100 XX
dziękuje za towarzystwo, było naprawdę wyjątkowo:) mejszel, majszel czy jak Ci tam, dzięki że byłeś:) dwie noce z Tobą nie zapomniane:) grzesiek_n co tak mało fotek:)?

_________________


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 lip 2012, o 09:15 
Offline
king off the spam box
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 lis 2009, o 22:16
Posty: 1091
Lokalizacja: Kraków NH
Imie: no name
Motocykl: DL 650
grzesiekn - cudne fotki. widzę, że twoją inspiracją są portrety ludzi jedzących :D
I jeszcze sprostowanie: w kalamburach jest remis, a w siatkówce nadal nie wiadomo, jak określić wynik meczu. W każdym razie mistrzynią przewrotek jest Mery :D

_________________
"Za 20 lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś"
M. Twain


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 lip 2012, o 09:50 
Offline
Stowarzyszony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 lis 2009, o 14:23
Posty: 296
Lokalizacja: Kraków
Imie: Darek
: Każdy Twój wyrok przyjmę twardy.....
Motocykl: CBR 1100 XX
Grześka fotki powinny być zgłoszone do konkursu world press foto:)

_________________


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 lip 2012, o 11:46 
Offline
king off the spam box
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 lis 2009, o 22:16
Posty: 1091
Lokalizacja: Kraków NH
Imie: no name
Motocykl: DL 650
Wszystko przebiegało zgodnie z planem. Na miejsce zbiórki udało się przyjechać przed czasem, osoby które planowały jechać później dały znać – idealnie. Przed godziną 11 ostatnie sprawdzenie obecności i wyszło, że wszyscy obecni. Sunny potwierdziła. Chociaż jest 10.55 ruszamy, bo przecież wszyscy są. Z tym, że jeszcze Mery i Katanka… dziewczyny w ostatniej chwili wpadły na BP, niestety na jedzenie, picie i sikanie nie było czasu. Jedziemy.


Uploaded with ImageShack.us

Na drodze jest spory ruch – w końcu piątek, ale jakoś idzie. Są drobne nieporozumienia, np. sevena z kierowcą ciężarówki, ale przyjacielska rozmowa załatwia wszystko. Jedziemy. Gdy zjeżdżamy z głównej drogi robi się przyjemnie i choć nie jest to trasa wyznaczona wcześniej i przedstawiona na forum nikt nie protestuje. Seven prowadzi.

[wrapimg=r]

Uploaded with ImageShack.us[/wrapimg]

Ponieważ mamy dużo czasu, postoje są częste.
Na jednym z nich nieśmiało mówimy przewodnikowi, że to chyba nie ta droga.



Uploaded with ImageShack.us

Argument, że GPS pokazuje którędy jechać usypia naszą czujność i po 270km dojeżdżamy do Smolnika … nie tego, do którego jechaliśmy.
Nikt nie ma namiarów na miejsce do którego zmierzamy, komórki i Internet nie działają.



Uploaded with ImageShack.us

Gdy pytamy miejscowych, czy to tu, odpowiadają „o jeeeezu” – co generalnie jest potwierdzeniem tego, co już wiemy - nie jesteśmy w dobrym miejscu.



Uploaded with ImageShack.us

Miała być przygoda? No to jest przygoda. Na szczęście udało się zlokalizować właściwy Smolnik. Mamy do niego około 70 km, ale jest wcześnie więc spokojnie możemy jechać.
GPS jeszcze raz próbuje nas wywieźć w pole, a dokładniej do lasu, ale zawracamy i spokojnie, przez serpentyny Bieszczadzkiej Pętli, dojeżdżamy na miejsce.



Uploaded with ImageShack.us

Jest dobrze. Szybko się ogarniamy i czekamy na resztę ekipy, czyli Majszela i Filipa z Danusią. Gdy wszyscy sa już na miejscu zaczyna się właściwe bieszczadowanie. Dość szybko wiemy, że sobotę spędzimy na miejscu. Hitem wieczoru są zrobione przez Mery żelki w wódce – mniam.



Uploaded with ImageShack.us

Wieczór spędzamy przy ognisku i kalamburach – podział, jak w życiu: kobiety przeciwko mężczyznom. Filip w brawurowy sposób pokazuje hasło „Konkwistador” , natomiast Sunny bajka Bolek i Lolek z jakiegoś powodu kojarzy się z paleniem trawy… ale „Konopielkę” pokazuje bezkonkurencyjnie.



Uploaded with ImageShack.us

Co do zwycięzców zdania są podzielone. Panowie twierdzą, że pomagał nam człowiek z Bieszczad, ale czy to była pomoc – jest wielce dyskusyjne.



Uploaded with ImageShack.us

Kolejny dzień i kolejne wyzwania, czyli opalanie, oczywiście przy pomocy orzeźwiającej mgiełki, któraś z jakiegoś powodu działała sevenowi na nerwy



Uploaded with ImageShack.us

i kąpiel w rzece.


Uploaded with ImageShack.us

Jest bosko, bezstresowo. Kto chce jedzie, kto nie chce nie jedzie.Odwiedził nas Maxon – niestety wpadł tylko na chwilę. Żeby nie było nie motocyklowo - wycieczka się odbyła. Pojechali na nią przedstawiciele grupy.



Uploaded with ImageShack.us

Wieczorem paraolimpiada i mecz siatkówki.



Uploaded with ImageShack.us

Każdy miał swoje sposoby, by wykończyć przeciwnika. Rezultat – podarte spodnie – jedna sztuka; przewrotka – jedna sztuka; rozlany drink – jedna sztuka; kontuzje – cała masa. Wynik – nieokreślony.



Uploaded with ImageShack.us

Wieczorna kąpiel w rzece była bardzo przyjemna, dopóki Kuśtyk nie zaczął drażnić jakiejś ryby, która go ugryzła (no dobra, nie ugryzła, ale uciekaliśmy wszyscy po równo).



Uploaded with ImageShack.us

W wyniku zamieszania niektórzy zamienili się garderobą,



Uploaded with ImageShack.us

inni zaczęli hodować grzyby,



Uploaded with ImageShack.us

niektórych poniosło – zgadnijcie, czyje to klapki.



Uploaded with ImageShack.us

Ale każdy robił to, co lubi.



Uploaded with ImageShack.us


Bladym świtem, jako pierwsze, wyjechały Mery i Katanka. Pożegnali je najtwardsi i jak widać, najbardziej przytomni.



Uploaded with ImageShack.us

Reszta nieco później. Wszyscy wrócili w dobrych nastrojach. Już planujemy następny wyjazd.

Koniec

_________________
"Za 20 lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś"
M. Twain


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 lip 2012, o 18:06 
Offline
swój
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 kwi 2011, o 12:16
Posty: 13
Imie: Grzesiek
Motocykl: aprilia 750
Jaka piękna relacja. Prosimy jeszcze o link do reszty fotek. Seven, aparat fotograficzny leżał cały wieczór na stole, też mogłeś się wykazać i startować do nagrody "press foto". Tak to wygram ja.
I mam nadzieję, że z tego wyjazdu nie przyjdzie mi prezent w postaci zdjęcia od tylca. Dostałem właśnie bon na 200zł, od strażaków z Kutna, do wykorzystania w kasie najbliżej poczty-polskiej.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 lip 2012, o 19:54 
Offline
king off the spam box
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 lis 2009, o 22:16
Posty: 1091
Lokalizacja: Kraków NH
Imie: no name
Motocykl: DL 650
grzesiekn napisał(a):
Prosimy jeszcze o link do reszty fotek.

Mówicie - macie.
https://picasaweb.google.com/1053895585 ... 678jvnYnQE
https://picasaweb.google.com/1053895585 ... rLuu-8LueA

Cytuj:
Dostałem właśnie bon na 200zł, od strażaków z Kutna, do wykorzystania w kasie najbliżej poczty-polskiej.

Było nie zapierdalać :trala:

_________________
"Za 20 lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś"
M. Twain


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Oficjalne forum Galicyjskiego Stowarzyszenia Motocyklowego www.Motogalicja.org
autorstwa Jacka Wiącka. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL