Teraz jest 2 maja 2024, o 00:30

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Moderator: Arti

Autor Wiadomość
PostNapisane: 12 maja 2010, o 23:48 
Offline
bardzo swój
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 sty 2010, o 15:03
Posty: 102
Lokalizacja: Sandomierz/Kraków
Imie: Dagmara
Motocykl: Cbr600f4
Ja wiem tyla, co i Wy. Ja przeczytała, i ot, wam napisała. :D Że podobno, parada jakaś, ma być. Ale skund, gdzie co i jak, to dopiero będą szczegóły podane. Jegomościa S3kawki nie znam jeszcze, toteż info zaczerpniemy u źródła najpewniej. :)

_________________


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 maja 2010, o 08:19 
Offline
Stowarzyszony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 lis 2009, o 19:42
Posty: 538
Lokalizacja: kraków i okolice
Imie: artur
Motocykl: vtx 1800
skopiowane z F M ........... telefon do mnie 0693474217 oraz e-mail: mariusz@modernlight.pl, odnośnie imprezy termin - 19 czerwca 2010 (Dni Sandomierza)
plan imprezy - przejechanie ulicami miasta i pokazanie Sandomierzanom i ich gościom jaką stanowimy siłę, jak potrafimy się zaprezentować.
Po przejeździe zaparkujemy gdzieś nasze maszyny i pozwolimy uczestnikom Dni Sandomierza pooglądać, porobić zdjęcia, a nawet.... porozmawiać z nami! ;-)
Ponieważ sporo uda się dzięki przyjaciołom z tygodnika Sztafeta, trzeba będzie ich popromować (Sztafeta wspomaga nas medialnie, chcą by parada odbywała unaoczniła kwestie bezpieczństwa motocyklistów jako użytkowników szos). Na razie nie mam szczegółów ale pewnie przygotujemy jakieś flagi, czy proporce które trzeba będzie przewieść w paradzie, a później coś na pewno porozdajemy odwiedzającym nas ludziom.
Niestety, raczej nie będzie pola namiotowego. Event przewidujemy na tylko jeden dzień :-(


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 cze 2010, o 09:28 
Offline
king off the spam box
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 lis 2009, o 22:16
Posty: 1091
Lokalizacja: Kraków NH
Imie: no name
Motocykl: DL 650
ciekawe, czy temat jest jeszcze aktualny, czy po powodzi impreza jest odwołana. Dagmi, wiesz coś na ten temat?

_________________
"Za 20 lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś"
M. Twain


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 cze 2010, o 11:08 
Offline
bardzo swój
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 sty 2010, o 15:03
Posty: 102
Lokalizacja: Sandomierz/Kraków
Imie: Dagmara
Motocykl: Cbr600f4
Dowiem się teraz na weekendzie. Poziom wody dziś znów wzrósł... dziś ma nadejść znów fala. Co do imprezy, zobaczymy czy uda im się uprzątnąć choć trochę miasto, dam znać.

_________________


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 cze 2010, o 19:29 
Offline
Stowarzyszony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 lis 2009, o 22:19
Posty: 351
Imie: Ela
Motocykl: plecaczek niebieskiego !
No trochę to może przeszkodzić w organizacji ... ale z drugiej strony byłoby chyba dobrze zorganizować taka imprezę aby poprawić nastroje ... na stronie Sandomierza znalazłam coś takiego ... ale to było przed drugą falą ..

http://www.sandomierz.pl/index.php/pl/a ... rt743.html

_________________
don't treat others the way you don't want to be treated


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 cze 2010, o 22:01 
Offline
bardzo swój
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 sty 2010, o 15:03
Posty: 102
Lokalizacja: Sandomierz/Kraków
Imie: Dagmara
Motocykl: Cbr600f4
Skoro tak piszą, to może będzie, jest jeszcze trochę czasu. Ale naprawdę nie wiem czy ludzie będą mieli siłę i chęć gdziekolwiek wyjść po tym co się dzieje i jak zalewa kolejne wioski (w tym i niestety moją, mieszkam w miejscowości Słupcza, zdjęcia z linku pokazują moją ulicę...) , potrzebują pieniędzy na odbudowanie wszystkiego co stracili, a taka impreza też w sumie sporo kosztuje :( http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/tn ... 153&Ref=PH :(

_________________


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 cze 2010, o 22:29 
Offline
king off the spam box
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 lis 2009, o 22:16
Posty: 1091
Lokalizacja: Kraków NH
Imie: no name
Motocykl: DL 650
slodyczek napisał(a):
... ale z drugiej strony byłoby chyba dobrze zorganizować taka imprezę aby poprawić nastroje ...


nasze nastroje są w najlepszym porządku - tak przy najmniej mi się wydaje :D

a tak na poważnie wcale nie zdziwię się, gdy ludzie będą mieli ważniejsze rzeczy do roboty niż świętowanie. Jak napisała Dagmi, jest jeszcze trochę czasu, zobaczymy co się wykluje

_________________
"Za 20 lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś"
M. Twain


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 cze 2010, o 10:54 
Offline
Stowarzyszony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 lis 2009, o 22:19
Posty: 351
Imie: Ela
Motocykl: plecaczek niebieskiego !
konkretnie to myślałam o nastrojach mieszkańców ;-) .. ale tak jak napisała Dagmi to mimo dobrych chęci nie jesteśmy się w stanie postawić na miejscu poszkodowanych i wczuć się w sytuacje. co prawda to prawda ,że gmina ma teraz ważniejsze wydatki .... ale tak mi przyszedł pomysł go głowy ,że przy okazji jakbyśmy jechali to można by zrobić zbiórkę rzeczy - bo każdy ma jakieś nadwyżki pościelowo - ubraniowo - domowe i zawieźć... co o tym myślicie ...
zdaje sobie sprawę ,że to kropla w morzu potrzeb ale zawsze coś ...

_________________
don't treat others the way you don't want to be treated


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 cze 2010, o 17:12 
Offline
bardzo swój
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 sty 2010, o 15:03
Posty: 102
Lokalizacja: Sandomierz/Kraków
Imie: Dagmara
Motocykl: Cbr600f4


Uploaded with ImageShack.us

mój dom, póki co jeszcze sucha wysepka w jeziorze Słupcza i schronienie dla sąsiadów...
Co do zbiórki, to jest to oczywiście dobry pomysł, może trzeba by skontaktować się z oddziałem Czerwonego Krzyża, który wcześniej zbierał u nas produkty żywnościowe, to by powiedzieli co najbardziej potrzebne. Ja po powrocie do domu, jak już będę miała w ogóle jak dojechać to się we wszystkim zorientuje.
Woda opada, to najważniejsze.

_________________


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 cze 2010, o 22:42 
Offline
king off the spam box
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 lis 2009, o 22:16
Posty: 1091
Lokalizacja: Kraków NH
Imie: no name
Motocykl: DL 650
jeżeli chodzi o zbiórkę rzeczy, to proponuję zrobić to przez czerwony krzyż albo PAH, bo oni najlepiej wiedzą kto, co i kiedy. sami możemy nie ogarnąć tematu, tym bardziej, że dzień dziecka był nieco obciążający. więc proponuję żeby, jeśli ktoś może i chce, zebrać rzeczy do kupy i zanieść do którejś z w/w organizacji. po prostu.

_________________
"Za 20 lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś"
M. Twain


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 cze 2010, o 15:30 
Offline
Stowarzyszony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 lis 2009, o 22:19
Posty: 351
Imie: Ela
Motocykl: plecaczek niebieskiego !
niestety ale chyba impreza jest odwołana ... a szkoda .... ale jeżeli mogę prosić Dagmii o sprawdzenie i potwierdzenie tego faktu z racji znajomości terenu byłabym wdzięczna .... bo na stronie jest tylko informacje o koncercie charytatywnym 18,06... i tak do końca nie wiem czy to oznacza ,że Dni Sandomierza nie ma.
Co do zbiorki rzeczy parę osób wybiło mi to z głowy więc wycofuję się z tego pomysłu.

_________________
don't treat others the way you don't want to be treated


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 cze 2010, o 16:25 
Offline
swój
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lut 2010, o 11:26
Posty: 55
Imie: milka
Motocykl: gs
w sandomierzu teraz ludzie sa nerwowi, premier oberwal http://nazimno.salon24.pl/192688,premier-tusk-w-sandomierzu-jak-klamia-media-jak-klamie-wladza

_________________
milka i e-milka


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 cze 2010, o 10:00 
Offline
bardzo swój
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 sty 2010, o 15:03
Posty: 102
Lokalizacja: Sandomierz/Kraków
Imie: Dagmara
Motocykl: Cbr600f4
Też znalazłam tylko o tym koncercie info, nie wiem co do tej parady, którą miał organizować kolega z forum.motocyklistów.pl A propos imprezy pod nazwą Dni Sandomierza, jeśli zorganizowali taki koncert, to zapewne i koncerty zapowiedziane na niedzielę się odbędą. Na stronie i na forach Sandomierza nic nie piszą o odwoływaniu.

_________________


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 cze 2010, o 10:40 
Offline
Stowarzyszony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 lis 2009, o 14:23
Posty: 296
Lokalizacja: Kraków
Imie: Darek
: Każdy Twój wyrok przyjmę twardy.....
Motocykl: CBR 1100 XX
Ktoś się wybiera tam samochodem?? wiem że DD trochę nas obciążył, ale mam prośbę to tych którzy jeszcze mogą cokolwiek dać, nawet 5 zł do płyn do podłogi, ja coś ze siebie wysypie, proponuje zrobić zakupy w piątek, albo wcześniej, i jednak spróbować coś przekazać, obawiam sie że każdy artykuł znajdzie swojego nabywce. Oczywiście co łaska, może GSM da 100zł na zacny cel??:)

_________________


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 cze 2010, o 22:05 
Offline
Stowarzyszony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 lis 2009, o 23:19
Posty: 53
Po debatach ze Słodyczkiem, przedstawiam propozycję żeby wstrzymać się chwilowo z pomocą powodzianom ponieważ było by lepiej/może/ wybrać konkretną rodzinę która potrzebuje pomocy i jej coś ewentualnie dać niż ogólnie nie wiadomo komu/tu wiem z własnego doświadczenia, byliśmy zalani w 97 i pomoc lub środki czystości otrzymaly osoby które były pierwsze , a my jak się odkopaliśmy to już nic nie było/ tu ewentualnie może Dagmi podsunie jakiś pomysł? Co WY na to?

_________________
MUCHA NIE SIADA


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 159 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Oficjalne forum Galicyjskiego Stowarzyszenia Motocyklowego www.Motogalicja.org
autorstwa Jacka Wiącka. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL