Teraz jest 1 maja 2024, o 15:37

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Moderator: Arti

Autor Wiadomość
PostNapisane: 6 maja 2010, o 20:59 
Offline
Stowarzyszony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 lis 2009, o 22:19
Posty: 351
Imie: Ela
Motocykl: plecaczek niebieskiego !
Proponuje wyjazd na weekend do Sandomierz - fajny kierunek jazdy , samo miasto jest ciekawe do oglądnięcia.
przy okazji imprezy z ogólnym opisem :

Dni Sandomierza – Święto Miasta wraz z Sandomierską Truskawkową Niedzielą - impreza plenerowa, konkursy i zabawy dla dzieci, prezentacje lokalnych zespołów artystycznych oraz koncerty gwiazd polskiej sceny muzycznej. Podczas niej nie brakuje również akcentów związanych z truskawkowymi żniwami. Gwiazdami tegorocznych Dni Sndomierza będą dwie świetna kapele rockowe: IRA i TSA.

http://www.sandomierz.pl/


Myślę ,że można poszukać noclegów lub po partyzancku wsiąść namioty .
co o tym myślicie ?

_________________
don't treat others the way you don't want to be treated


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 maja 2010, o 00:07 
Offline
bardzo swój
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 lis 2009, o 22:21
Posty: 336
Lokalizacja: Kraków
Imie: Jacek
Motocykl: V
TSA! Jedźmy więc :)

_________________
"W gniew wpadłem i myślę: co ty się będziesz we mnie Wlepiał, kiedy na ciebie Pluję... i drugi raz na niego naplułem" W.G.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 maja 2010, o 12:54 
Offline
bardzo swój
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 lis 2009, o 23:56
Posty: 384
Lokalizacja: KRAKOW NH
Imie: Paulina
Motocykl: YAMAHA XT 600E
Ja bym bardzo chciała pojechac... ale niestety będę sie w tym czasie plazowac, albo stety bo to tez wyjazd dlugo oczekiwany .
Nie można miec wszystkiego. :nie wiem:

W kazdym badz razie udanego wyjazdu życzę.

_________________
Pozdrawiam
Cleo


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 maja 2010, o 20:13 
Offline
bardzo swój
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 sty 2010, o 15:03
Posty: 102
Lokalizacja: Sandomierz/Kraków
Imie: Dagmara
Motocykl: Cbr600f4
Zapraszam, zapraszam. TSA będzie grać, bardzo zacnie! :) Można się styknąć, toż to moje strony rodzinne. :D

_________________


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 maja 2010, o 20:04 
Offline
Stowarzyszony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 lis 2009, o 22:19
Posty: 351
Imie: Ela
Motocykl: plecaczek niebieskiego !
O widzisz.... Dagmi .... to może poleciłabyś jakiś moteli lub łąkę na namioty... czy nie powinno być problemów ze spaniem? nie wiadomo jeszcze ile chętnych ale można by coś już zaklepać...

_________________
don't treat others the way you don't want to be treated


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 maja 2010, o 18:27 
Offline
bardzo swój
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 sty 2010, o 15:03
Posty: 102
Lokalizacja: Sandomierz/Kraków
Imie: Dagmara
Motocykl: Cbr600f4
Pokminię gdzie by Was tu umiejscowić, co by wyszło tanio i przyjemnie. :D Bo kurcze jeśli chodzi o moteliki i hoteliki to nieźle sobie liczą w Sando. Miejsce na kilka namiotów myślę by się znalazło gdzieś, tanio; bo jest camping dosłownie 1 km od rynku, "Camping Browarny", ale nie wiem ile sobie życzą.

_________________


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 maja 2010, o 19:02 
Offline
bardzo swój

Dołączył(a): 9 lis 2009, o 21:48
Posty: 388
Lokalizacja: Kraków N-H
Imie: waldo
Motocykl: ptaszysko
Dagmi napisał(a):
jest camping dosłownie 1 km od rynku, "Camping Browarny", ale nie wiem ile sobie życzą.

po Twoich wskazówkach znalazłem http://camping.majsak.pl/cennik/

_________________
Cokolwiek zrobisz, najpierw pomyśl jaki koniec tego będzie.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 maja 2010, o 19:17 
Offline
bardzo swój
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 lis 2009, o 22:21
Posty: 336
Lokalizacja: Kraków
Imie: Jacek
Motocykl: V
Fajny on, ten camping, jest.

_________________
"W gniew wpadłem i myślę: co ty się będziesz we mnie Wlepiał, kiedy na ciebie Pluję... i drugi raz na niego naplułem" W.G.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 maja 2010, o 09:38 
Offline
bardzo swój
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 sty 2010, o 15:03
Posty: 102
Lokalizacja: Sandomierz/Kraków
Imie: Dagmara
Motocykl: Cbr600f4
Wygrzebałam coś takiego-19ego jakiś jegomość chce zorganizować:

http://forum.motocyklistow.pl/index.php ... 30703&st=0

W skrócie: ma odbyć się parada, krótka, bo krótka, Sandomierz nie jest wielki i chodzi tylko o to, żeby na rynek wjechać i postać troszkę, przynajmniej tak zakłada pomysłodawca. Mielibyśmy okazje motocykle zaparkować najbliżej atrakcji jak tylko się da :) Dałam znać, że może motonici z Motogalicji będą, więc jakbyście się zapatrywali na godzinkę lub dwie na rynku? Można w tym czasie zjeść obiad w jakiejś knajpce, lub pozwiedzać, podziemia sandomierskie, bądź zamek, wszystko jest praktycznie w jednym miejscu.
A swoją drogą u nas w Sandomierzu poprawa wizerunku motocyklistów przyda się jak najbardziej.

Także, co Wy na to?

_________________


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 maja 2010, o 19:32 
Offline
Stowarzyszony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 lis 2009, o 22:19
Posty: 351
Imie: Ela
Motocykl: plecaczek niebieskiego !
Dagmi .. link nie działa .. chyba kieruje do zablokowanego tematu ... jak będziesz znała szczegóły dokładniejsze to napisz po prostu co i jak ... mam nadzieje ,że nas się trochę zbierze i przyjedziemy godnie reprezentować Galicje !;-)

_________________
don't treat others the way you don't want to be treated


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 maja 2010, o 19:50 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 lis 2009, o 22:12
Posty: 1311
Imie: jacek
Motocykl: buza
za forum motocyklistów bo nie każdy ma tam konto donosze uprzejmie :P
3kawka napisał(a):
Doskonale zdaję sobie sprawę, że to niewłaściwe miejsce.
Nim jednak napiszę temat we właściwym dziale chciałbym poznać Waszą opinię, jak również poprosić Was o pomoc.

Jako że jest to mój pierwszy post kilka słów - kiedyś miałem motocykl, trochę też uczestniczyłem w życiu tego forum, później... cóż... quady bardziej mnie wciągnęły i w garażu miejsce zajmuje yamaha raptor o symbolicznej wręcz pojemności 700 ccm, Przyszłość jednak widzę pod znakiem malutkiej 2-kołowej maszynki o pojemności 1300 ccm i mocy dochodzącej do 200 KM (stockowo), więc mimo, że zdradzone, to motocyklowe klimaty wciąż bliskie mojemu sercu

Teraz Do rzeczy.

Niebawem zbliżają się Dni Sandomierza (19-20 czerwca 2010)
Gdyby ktoś nie wiedział gdzie Sandomierz jest, proszę:
Mapka z zaznaczonym Sandomierzem (KLIKNIJ)

Chciałbym by podczas obchodów tych uroczystość zrobić coś wielkiego, mocnego, szczególnie po kilku ostatnich popisach lokalnych kolegów motocyklistów, dzięki którym mamy odrobinę "cenzurowaną" pozycję (choć teraz to policja czepia się już każdego, zarówno motonity, jak i samochodziarza).

Ogólnie chodzi o zorganizowanie parady, ale takiej, by Sandomierz zadrżał (niekoniecznie od ryku silników, choć to nieuniknione). Chcemy przeparadować ulicami miasta (Policja zabezpieczy drogę przejazdu). Do tego potrzebna jest Wasza - Motocyklistów, pomoc.
Potrzeba by było nas jak najwięcej. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że dojazd z całej Polski jest niemożliwy, zwracam się bardziej do Braci z Podkarpacia, Kielecczyzny, Lubelszczyzny i okolic.

Po paradzie chcielibyśmy, by kierowcy, ich pasażerowie i motocykle stanowili atrakcję tego dnia. Planujemy zaparkować maszyny w jednym miejscu i pozwolić ludziom podziwiać te piękne sprzęty (szczerze - dla mnie nawet ratbike jest piękny).

Taki jest ogólnie zarys przedsięwzięcia.
Z mojej strony już odbyły się pewne rozmowy związane z promowaniem tej akcji. Rozmawiałem już z wydawcą lokalnego tygodnika - nazwijmy ich Naszymi Przyjaciółmi. Otrzymamy od nich wsparcie polegające na promocji wydarzenia na łamach gazety (wydanie papierowe i wydanie elektroniczne). Dodatkowo zainteresujemy całą sprawą lokalne media takie jakie radio i TV. Mamy nadzieję, że oddźwięk będzie niesamowity.
Rozmawiałem też z Przyjaciółmi z WolnejGrupyStW.orgs.pl - oczywiście wynik jeden - full support z ich strony.

Ogólnie sytuacja wygląda w ten sposób, że poparcie jest spore i każdy mógłby skorzystać na tej paradzie i to też bierzemy pod uwagę - promocja będzie tak dla wspomnianego tygodnika, dla lokalnych grup motocyklistów (tych bardziej i mniej formalnych), ponieważ ośmielam się pisać tutaj, również jestem przekonany, że i to miejsce byłoby wymieniane (tak, wiem, że to największe i najliczniejsze forum motocyklowe w Polsce), a przede wszystkim chcemy by zmieniła się ogólnie zła opinia o Nas - motonitach. Zwiększyło bezpieczeństwo (pod tym hasłem, myślę, będzie przebiegałą ta impreza)
Cel jest do osiągnięcia i mocno wierzę w efekt.

A efekt będzie niezły, jeśli nasi lokalni kierowcy zaczną nas zauważać i zamiast zajeżdżać, raczej usuną się by zrobić nam trochę miejsca - ogólnie mówiąc będzie przyjaźniej, bezpieczniej.
Efekt będzie wielki, jeśli przestaniemy być postrzegani jako żołnierze szatana, źródło wszelkiego zła - a stanie się tak gdy po skończonej paradzie zatrzymamy się, zdejmiemy kaski i pozwolimy ludziom nie tylko zachwycić się zimnym pieknem motocykli ale i poznać nas jako ludzi z pasją (nie zapominajmy, że takie spotkanie to okazja do nawiazania znajomości z innymi motocyklistami - czasami takie znajomości mogą pozostać na całe życie)!
Jest trochę późno, a sporo możnaby jeszcze pisać.

Proszę, zainteresujcie naszą akcją swoich kolegów z Polski południowo-wschodniej. Jeśli będzie piękna pogoda (liczymy na to), warto będzie razem z nami pokazać się w Sandomierzu. Oprócz celów o jakich pisałem wyżej, na pewno osiągniemy coś więcej, coś bardziej cennego, czego nawet nie śmiem sobie w tej chwili wyobrazić.

Ogólnie założenie jest takie, że nie będzie podziałów. Chromy, plastyki, czy skutery - chcemy wszystkich rozsądnych ludzi. Mamy nadzieję, na sporą promocję, więc chyba warto.

Przepraszam za chaos wypowiedzi. Jest troszkę późna pora, a dzień obfitował w wydarzenia).
Tak jak wspomiałem liczę na Wasze pomysły, pytania, dyskusję.
Choć do wspomnianego wydarzenia jeszcze trochę czasu, to już chcę zainteresować największą liczbę osób.
Zróbmy to wspólnie.
Dzięki.

_________________
SPONSORZY WYPOWIEDZI:
tv trwam; narodowy fundusz zdrowia; pani domu; durex; radio maryja; koło gospodyń wiejskich; bravo girl; przegląd funeralny; teleranek

czy wieczorem, czy nad ranem..... mam na wszystko wyjechane.



Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 maja 2010, o 21:35 
Offline
bardzo swój

Dołączył(a): 9 lis 2009, o 21:48
Posty: 388
Lokalizacja: Kraków N-H
Imie: waldo
Motocykl: ptaszysko
Po opisie kolegi 3kawki z FM można sądzić, że zrobi się "niezła" impreza.
Myślę, że zbierze się nas kilka osób na ten weekend. Więc można by dać znać 3kawce, że GSM się pojawi.
Może na polu namiotowym nie braknie dla nas miejsca.

Tak więc chętni na wyjazd do Sandomierza:
1. Slodyczek
2. wd

_________________
Cokolwiek zrobisz, najpierw pomyśl jaki koniec tego będzie.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 maja 2010, o 21:43 
Offline
king off the spam box
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 lis 2009, o 22:16
Posty: 1091
Lokalizacja: Kraków NH
Imie: no name
Motocykl: DL 650
a czy 3kawka podaje na forum jakieś namiary na siebie, np maila, nr gg? nie mam konta na forum motocyklistów, więc jak możecie sprawdzić będę wdzięczna

_________________
"Za 20 lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś"
M. Twain


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 maja 2010, o 21:53 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 lis 2009, o 22:12
Posty: 1311
Imie: jacek
Motocykl: buza
Dagmi, wyskakuj ze szczegółów ale pierunem bo impreza ma zainteresowanie powszechne......

_________________
SPONSORZY WYPOWIEDZI:
tv trwam; narodowy fundusz zdrowia; pani domu; durex; radio maryja; koło gospodyń wiejskich; bravo girl; przegląd funeralny; teleranek

czy wieczorem, czy nad ranem..... mam na wszystko wyjechane.



Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 maja 2010, o 22:20 
Offline
Stowarzyszony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 lis 2009, o 19:42
Posty: 538
Lokalizacja: kraków i okolice
Imie: artur
Motocykl: vtx 1800
poszło info na FM temacie jak będzie odpowiedz to wkleję


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 95 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Oficjalne forum Galicyjskiego Stowarzyszenia Motocyklowego www.Motogalicja.org
autorstwa Jacka Wiącka. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL