Teraz jest 28 mar 2024, o 11:51

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Moderator: Arti

Autor Wiadomość
PostNapisane: 15 maja 2012, o 20:52 
Offline
swój
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 mar 2011, o 21:45
Posty: 33
Imie: Paweł
Motocykl: DL650A V-Strom K7
Ja niestety nie dam rady w tych godzinach się zjawić ale proszę o numer konta to dorzucę się na cukierki :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 maja 2012, o 10:57 
Offline
king off the spam box
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 lis 2009, o 22:16
Posty: 1091
Lokalizacja: Kraków NH
Imie: no name
Motocykl: DL 650
Bardzo dziękuję wszystkim za pieniądze. W niedzielę prawdopodobnie zrobię zakupy i zobaczę, czy podzielę to na małe paczki, czy nie.
Zosia przygotowała zadania do jednego konkursu, ja mam test o znakach drogowych. myślę, że zrobimy konkurs ubierania na czas stroju motocyklowego bo przy tym jest dużo śmiechu. I tu będę potrzebowała pomocy obecnych, bo ja wezmę
1 spodnie motocyklowe -potrzebuję drugie
ochraniacze na łokcie - potrzebuję drugie
potrzebne są 2 komplety ochraniaczy na kolana (niestety nie mam żadnych)
żółwia mam - potrzebuję drugiego
Takie rzeczy jak kominiarki, rękawice, kurtki i kaski będziemy mieć przy sobie, więc będę prosiła o pożyczenie na czas konkursu.

Jeżeli ktoś ma jakiś pomysł na zabawę, to bardzo proszę.

I jeszcze jedna ważna rzecz. w tym roku zbyt późno zajęłam się tą imprezą i nie załatwiłam zmiany organizacji ruchu na Strzeleckiej. Więc musimy wjechać pod zakaz ruchu motocykli. Bardzo was za to przepraszam. Mam nadzieję, że nie będzie problemów, a w razie czego mam obiecaną pomoc. Mam nadzieję, że was to nie zniechęci.

Widzimy się na miejscu o 14.30. Ochrona będzie poinformowana, więc będą otwierać szlaban.

_________________
"Za 20 lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś"
M. Twain


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 maja 2012, o 11:16 
Offline
swój
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2012, o 11:12
Posty: 41
Imie: Beata
: Still so far to go..
Motocykl: BMW R 1200 GS
Szblony na konkurs zrobione i wydrukowane, ja chyba nie dam rady jednak przyjechac ( Tosia) a tak jak mowilas jazda z nia do szpitala to chyba rzeczywiscie sredni pomysl..
Co do ciuchow to moge Ci dac moje spodnie, kurtke, buzer, wlasciwie wszystko co bedziesz potrzebowac, kwestia tylko umowienia sie na " odbior" ;-))

_________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami..


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 cze 2012, o 01:15 
Offline
king off the spam box
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 lis 2009, o 22:16
Posty: 1091
Lokalizacja: Kraków NH
Imie: no name
Motocykl: DL 650
wiem, że pogoda jest do dupy, ale pamiętajcie, że w szpitalu na nas czekają. więc jeśli możecie, to bądźcie 14.15 pod szpitalem.

_________________
"Za 20 lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś"
M. Twain


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 cze 2012, o 20:42 
Offline
king off the spam box
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 lis 2009, o 22:16
Posty: 1091
Lokalizacja: Kraków NH
Imie: no name
Motocykl: DL 650
No i po imprezie. Było trochę inaczej niż zwykle. Ale nie o tym chcę pisać.

Chciałam z całego serca podziękować wszystkim, którzy pomogli mi zorganizować dzisiejszą imprezę. Szczególnie Zosi i Piniolowi, Bubu, luk2aszowi, Pawłowi, Sylvi i Kaczce, sevenowi. Dzięki wam kupiłam tyle słodyczy, że dzieciaki na długo zapamiętają ten dzień - lekarze na dyżurze również, bo nie ma opcji, żeby towarzystwo się nie pochorowało. W każdym razie dla nikogo niczego nie zabrakło - dzięki Wam.
Zosi - za pomoc w przygotowaniu konkursu i sevenowi za wszelką pomoc przed i w czasie imprezy - wielkie dziękuję.
Darius krk powiedział mi dziś, że jak zobaczył pogodę, to pomyślał, że pewnie nikt się nie pojawi i dlatego wiedział, że musi przyjechać i porobić fotki. I to jest człowiek, na którego można liczyć - strasznie Ci dziękuję Darius krk.

A szczególne chciałabym podziękować chłopakom z Ostrej Jazdy. Mari, Domel, Zyszu - dzieciaki długo będą pamiętać tą wizytę. Panowie, za to że w środku dnia znaleźliście czas żeby przyjechać, pokazać dzieciakom wasze motocykle i z cierpliwością znosić ich ciekawość, macie mój duży szacunek. Po prostu.

I choć jak zwykle mówię, że to ostatni raz jak się biorę za organizację , to mam nadzieję, że spotkamy się tam w grudniu - na mikołajkach.

Jeszcze raz bardzo Wam dziękuję.

_________________
"Za 20 lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś"
M. Twain


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 cze 2012, o 10:27 
Offline
swój
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2012, o 11:12
Posty: 41
Imie: Beata
: Still so far to go..
Motocykl: BMW R 1200 GS
Najważniejsze, że kolejny raz udało Ci się sprawić uśmiech na twarzach dzieciaków, a przecież o to chodzi! Ja już się zabieram za wymyślanie kolejnych konkursów na Mikołajki!
A przede wszystkim Rasta - absolutny szacunek za to co robisz!! BRAWA DLA TEJ PANI!! ;-)

_________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami..


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 cze 2012, o 15:37 
Offline
Stowarzyszony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 lis 2009, o 19:42
Posty: 538
Lokalizacja: kraków i okolice
Imie: artur
Motocykl: vtx 1800
Zosia napisał(a):
Najważniejsze, że kolejny raz udało Ci się sprawić uśmiech na twarzach dzieciaków, a przecież o to chodzi! Ja już się zabieram za wymyślanie kolejnych konkursów na Mikołajki!
A przede wszystkim Rasta - absolutny szacunek za to co robisz!! BRAWA DLA TEJ PANI!! ;-)

rasta respect respect respect


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 cze 2012, o 16:28 
Offline
king off the spam box
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 lis 2009, o 22:16
Posty: 1091
Lokalizacja: Kraków NH
Imie: no name
Motocykl: DL 650
dziękuję, ale nie popadajmy w histerię. Ta impreza nie ma racji bytu bez wszystkich zaangażowanych. Jedna osoba nic nie zrobi i nic nie znaczy w tej kwestii. Koniec tematu.

To co jest szczególnie ważne, to że oddział, na który jeździmy, jest mało "medialnym" miejscem. Psychiatria dziecięca nie jest tak popularna jak onkologia czy chirurgia. A różni się tym, że na oddziałach somatycznych przy dzieciach są rodzice, a na psychiatrii nie. Oddział często jest dla tych dzieci domem. Na potwierdzenie powiem wam, że podszedł do mnie chłopiec, który mówił, ze spotyka nas czwarty raz - a przyjeżdżamy tam dwa razy do roku.
Dla mnie niesamowite jest to, że za każdym razem pomagają osoby, które robią to niezwykle dyskretnie. Z resztą, jak prześledzicie podziękowania, to zobaczycie, że nicki się powtarzają. Bez afery i oczekiwania podziękowań i braw. No i na oddział zawsze jedzie ktoś nowy i choć impreza jest zawsze w zupełnie niedogodnym czasie, to nigdy nie zdarzyło się, żeby nikt się nie pojawil.
Liczę na to, że uda się powrócić do wożenia dzieciaków - trzeba nad tym trochę popracować z nowymi władzami oddziału.

_________________
"Za 20 lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś"
M. Twain


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 cze 2012, o 18:23 
Offline
bardzo swój
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 lis 2010, o 18:57
Posty: 312
Imie: darek
Motocykl: suka-pies gsx-f 1100
rasta napisał(a):
Liczę na to, że uda się powrócić do wożenia dzieciaków - trzeba nad tym trochę popracować z nowymi władzami oddziału.

pani ordynator tak była zafascynowana przebiegiem wczorajszego spotkania że na koniec przed budynkiem powiedziała do mnie że w lecie jak będzie pogoda to się zmówimy i będziemy mogli powozić DZIECIAKI na 100%

_________________
nie zabije cię prędkość!!!!!!!!!! zabije cię to co cię zatrzyma !!!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 cze 2012, o 18:59 
Offline
king off the spam box
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 lis 2009, o 22:16
Posty: 1091
Lokalizacja: Kraków NH
Imie: no name
Motocykl: DL 650
To była nasza zaprzyjaźniona pani, niestety, na oddziale władze się zmieniły - obecnej szefowej nie było - i to z nową ordynator jest problem :evil: ale też słyszałam, że jest plan.

_________________
"Za 20 lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś"
M. Twain


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 cze 2012, o 20:01 
Offline
bardzo swój
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 lis 2010, o 18:57
Posty: 312
Imie: darek
Motocykl: suka-pies gsx-f 1100
ze względu na dobro dzieci twarze zostały zamazane


_________________
nie zabije cię prędkość!!!!!!!!!! zabije cię to co cię zatrzyma !!!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 cze 2012, o 23:09 
Offline
king off the spam box
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 lis 2009, o 22:16
Posty: 1091
Lokalizacja: Kraków NH
Imie: no name
Motocykl: DL 650
zdjęcia wysłane. dzięki dariuskrk

_________________
"Za 20 lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś"
M. Twain


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Oficjalne forum Galicyjskiego Stowarzyszenia Motocyklowego www.Motogalicja.org
autorstwa Jacka Wiącka. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL