Teraz jest 29 mar 2024, o 08:10

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Moderator: Arti

Autor Wiadomość
PostNapisane: 18 lis 2009, o 22:14 
Offline
bardzo swój
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 lis 2009, o 21:43
Posty: 151
Lokalizacja: Miechów
Imie: krzyś
Motocykl: aktualnie poszukujący
Jak nie będzie niespodzianek to wpadnę i ja.

_________________
"Receive with simplicity everything that happens to you"
i to by było na tyle.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 lis 2009, o 15:17 
Offline
Stowarzyszony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 lis 2009, o 22:19
Posty: 351
Imie: Ela
Motocykl: plecaczek niebieskiego !
ja tez ... uruchomiłam jeszcze dwa źródełka prezentów .. zobaczymy co wyjdzie ...

_________________
don't treat others the way you don't want to be treated


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 lis 2009, o 17:19 
Offline
bardzo swój

Dołączył(a): 9 lis 2009, o 21:48
Posty: 388
Lokalizacja: Kraków N-H
Imie: waldo
Motocykl: ptaszysko
i ja rozszerzyłem akcję.....
zobaczymy jak będzie oddźwięk...

_________________
Cokolwiek zrobisz, najpierw pomyśl jaki koniec tego będzie.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 lis 2009, o 21:27 
Offline
king off the spam box
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 lis 2009, o 22:16
Posty: 1091
Lokalizacja: Kraków NH
Imie: no name
Motocykl: DL 650
moich przemyslen ciag dalszy...
nadal mysle, ze zabieramy sie za prezenty od dupy strony. dlugo nad tym myslalam, zwlaszcza po wizycie w Kotlowni, i mam wrazenie, ze to ma podbudowac nasze ego, a nie wyjsc na przeciw potrzebom innych.
po pierwsze szpital: pluszaki, cukierki - wiecie co o tym mysle. pytanie jest nastepujace: czy dajemy cos dzieciom na oddziale czy oddzialowi? moje zdanie jest takie, ze wszystkie chore dzieci dostana od swoich rodzicow, babc i cioc sporo prezentow, z reszta jak tu obdarowac kazde dziecko na oddziale i czy przypadkiem rodzice nie zroganizowali jakiegos mikolaja? uwazam, ze wiecej korzysci przyniesie zlozenie sie na jedna, drozsza rzecz, np. telewizor, dvd, czy cos czego potrzebuje caly oddzial i co pozostanie ma dluzej. w tym celu dzwonilam do wd i prosilam, zeby sie zorientowali ze slodyczkiem jakie bylyby potrzeby pediatrii w zeromskim.
wlasnie po drugie: rozumiem, ze omijamy prokocim szerokim lukiem, choc "bedzie tam telewizja i radio" (cyata z piatkowego spotkania) bo rozumiem, ze nie wystepy sa naszym celem.
po trzecie: cukierki mozemy rozdac szanownym pielegniarkom z ortopedii i przystojnym chirurgom z tego oddzialu - zamawiam wszystkich chirurgow i jak ktoras do jakiegos podejdzie rozjade przy najblizszej okazji ;)
to tyle z moich przemyslen.

_________________
"Za 20 lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś"
M. Twain


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 lis 2009, o 20:05 
Offline
bardzo swój
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 lis 2009, o 21:43
Posty: 151
Lokalizacja: Miechów
Imie: krzyś
Motocykl: aktualnie poszukujący
W pełni się zgadzam z wypowiedzią rasty i uważam, że nie liczy się rozgłos jaki ma przynieść obecność mediów w Prokocimiu tylko nasze szczere intencje. W końcu chyba najważniejsze jest abyśmy pomogli dzieciakom a nie rozgłaszali jacy jesteśmy hojni i braterscy. Wiem że i tak nie osiągniemy takich sukcesów jak WOŚP ale nawet najmniejsza zbiórka i ewentualny zakup rzeczy naprawdę potrzebnych oddziałom na pewno będzie lepszym rozwiązaniem niż to co myślimy zrobić rozdając zabawki itp.
Podsumowując: nieważne co i jak zorganizujemy tą akcję, liczy się uśmiech i radość na twarzach naszych podopiecznych.

_________________
"Receive with simplicity everything that happens to you"
i to by było na tyle.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lis 2009, o 09:44 
Offline
king off the spam box
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 lis 2009, o 22:16
Posty: 1091
Lokalizacja: Kraków NH
Imie: no name
Motocykl: DL 650
http://www.scigacz.pl/Motomikolaje,2009 ... 11227.html

_________________
"Za 20 lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś"
M. Twain


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lis 2009, o 09:49 
Offline
Stowarzyszony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 lis 2009, o 19:42
Posty: 538
Lokalizacja: kraków i okolice
Imie: artur
Motocykl: vtx 1800
pomysł rasty bardzo dobry tylko czy podołamy finan..... w tak małym gronie ??


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lis 2009, o 10:27 
Offline
pisaż
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 lis 2009, o 21:35
Posty: 956
Lokalizacja: Kraków NH
Imie: Jacek
Motocykl: AT
damy rade, bo - 10 osób * np. 50 pln to 500pln
a za to jest juz i DVD i TV

dvd:
http://www.allegro.pl/item822743132_now ... d_s_s.html
TV
http://www.allegro.pl/item822983776_wyp ... 399zl.html

_________________
Można, tylko....... po co?
---------------------------------------

Każdy dobry uczynek zostanie ukarany.
Przykładnie.

--------------------------------------
Wielkie rzeczy robią ci
którzy nie wiedzą że się nie da...

--------------------------------------
Boże, chroń mnie przed "przyjaciółmi"
z wrogami poradzę sobie sam...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lis 2009, o 16:04 
Offline
swój
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lis 2009, o 21:24
Posty: 18
Lokalizacja: Kraków-Azory
Mój syn (obecnie kawał urwisa), jako mały dzieciak, leżał na oddziale nefrologii w szpitalu Św. Ludwika. Później przenieśli go na oddział zakaźny szpitala na ul. Prądnickiej. Nigdy w życiu nie widziałem tak chorych dzieci, z jakimi spotykałem się codziennie na oddziałach w/w szpitali. Dlatego, na pewno, dołożę się finansowo do proponowanych prezentów. Proszę podać możliwe rozwiązania: konto, czy gotówka do ręki?

_________________
--
Pozdrawiam
Sylas


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lis 2009, o 16:06 
Offline
swój
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lis 2009, o 21:24
Posty: 18
Lokalizacja: Kraków-Azory
kaczka napisał(a):
pomysł rasty bardzo dobry tylko czy podołamy finan..... w tak małym gronie ??

Artur, wydaje mi się, że na pewno podołamy finansowo.

_________________
--
Pozdrawiam
Sylas


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lis 2009, o 19:21 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 lis 2009, o 22:12
Posty: 1311
Imie: jacek
Motocykl: buza
Hans napisał(a):
damy rade, bo - 10 osób * np. 50 pln to 500pln
a za to jest juz i DVD i TV

dvd:
http://www.allegro.pl/item822743132_now ... d_s_s.html
TV
http://www.allegro.pl/item822983776_wyp ... 399zl.html

no właśnie.... kredki się wymalują, bloki zużyją, od gierek poginą pionki, miśki jak zostaną przyjęte to się rozsypią/zostaną rozerwane.....
a taki zestaw audio video posłuży troszke zarówno dzieciakom jak ekipie....

hans jak ja jakoś osobiście nie posądzał bym Cię o bliskie kontakty 3stopnia z inteligencją pozaziemską ;) to teraz stwierdzam że coś pozaziemskiego potrafisz wymyślić.... respect 8-)

_________________
SPONSORZY WYPOWIEDZI:
tv trwam; narodowy fundusz zdrowia; pani domu; durex; radio maryja; koło gospodyń wiejskich; bravo girl; przegląd funeralny; teleranek

czy wieczorem, czy nad ranem..... mam na wszystko wyjechane.



Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 lis 2009, o 22:03 
Offline
Stowarzyszony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 lis 2009, o 22:19
Posty: 351
Imie: Ela
Motocykl: plecaczek niebieskiego !
Byliśmy dzisiaj z Wd w Żeromskich i oto co ustalilimy :

- mają dwa oddziały dziecięce - pediatria oraz chirurgia w sumie około 60 łóżek
- wiek dzieci od 0 - 16 lat więc przekrój dość ostry ...
- rozmawialismy z kierwonictwem i generalnie możemy przywieźć wszystko od maskotek , ksiązek ,kredek, malowanek oraz słodyczke tylko moze się okazać ,że damy je w jedno miejsce i ktoś dorosły będzie nad tym czuwał..
- proponuję sie podzielić na dwie grupy i pojść w tym samy czasie na dwa oddziały .

- termin ustaliłam na 6.12 o godz. 13.00 - ale teraz tak sie zastanawiam czy nie za wczesnie .. bo do końca ne wiem jaki jest plan.. generalnie jak powiedziemy na rynek i nie bedzemy tak zostawac tylko ruszyy do szpitala to powinno być ok....

bo do grubszego prezentu to na pedatrii padła propozycja na mały przenosny telewizor ,ktory by stanoł na odziale niemowlęcym ... dla dzeciaków 2 -3 lata oraz dla rodziców maluszków ,którze siedza tam cały dzień ... co wy na to ...

i mam take pytanie organizacyjne bo z tego co zrozumiałam to :
- w 5.12 spotykamy sie aby podzielic zabawki
- BIKER's jadą do prokocimia a My do Żeromskiego
- nie wiem co z naszymy przyjaciólmi czy ich tez wciągamy w zeromski ?


i co wy na to...

_________________
don't treat others the way you don't want to be treated


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 lis 2009, o 22:53 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 lis 2009, o 22:12
Posty: 1311
Imie: jacek
Motocykl: buza
z tego co napisał robert metalica na Biker'sach prokocim jest niepewny, bo stawia conajmniej dziwne wymagania:
Robert Metalica napisał:
Cytuj:
Robert Metalica napisał:
Cytuj:
Z ostatniej chwili:
Szok! Dyrekcja Szpitala wKrakowie-Prokocimiu postawiła tak dziwne i nierealne do spełnienia warunki naszej akcji, że jesteśmy zmuszeni z niej zrezygnować!:(
Niestety, słowa napisane nad wejściem do tego ośrodka "Dobro dziecka ponad wszystko", są opatrznie interpretowane przez obecną Dyrekcję Szpitala.
Przykro jest nam, ale jeszcze większa przykrośc spotka te kilkaset Bogu ducha winnych chorych dzieciaków.
Przykro nam że chcąc sprawić chwilę radości tym ciężko doświadczonym przez los maluszkom natknęliśmy sie na mur niezrozumienia.
Wszystkie przebywające w tym Szpitalu dzieci i ich opiekunów serdecznie pozdrawiamy i życzymy szybkiego powrotu do zdrowia:)


Wyjaśniam:
wg dyrekcji powinnjiśmy zawieźć im wszystkie prezenty, oni je sprawdzą (np. czy mają certyfikaty) i sami rozdzielą. Zero słodyczy. Na moje pytanie o sens przyjazdu MOTOMikołajów z pustymi workami dowiedziałem sie że takie mają polecenie od dyrekcji. Rozmawiałem z panią rzecznik prasowa. Na moje pytanie co z tymi prezentami dowiedziałem sie że będą na nas czekały zamknięte. Zapytałem czy ktoś je wyda w niedzielę nastapiła chwila milczenia i padła odpowiedź że chyba tak!!!!! Rozumiecie? Przyjazd Mikołajów i tutaj szok-kto ma qwa klucz? A gdy takiej osoby nie będzie to dupa!!! Po prostu krew mnie zalała.
Ale zakręciłem do Szpitala Dzieciecego na ul. Strzeleckiej i tam z radością przyjęli info ode mnie:) I są bardzo szczęśliwi:) Ze słodyczami jest tylko taki myk, że trzeba by je zostawić u pielęgniarek a one je dadzą tym dzieciom które moga je jeść.
Nie ma tam tylu dzieci co w Prokocimiu, ale .....
Nie wiem co Wy o ty myslicie, więc prosze o sugestie.
SPRAWA PILNA!!!

pozwoliłem sobie wkleić im na stronie to co ustaliła Ela z wd w żeromskim.
jutro musimy pogadać z nimi
i jeszcze jedno info BikerZone odpuszcza wyjazd na rynek....
w sprawie przyjaciół moge im dać cynk co i jak ale dopiero jak coś ustalimy konkretnie w którą stronę idziemy.

_________________
SPONSORZY WYPOWIEDZI:
tv trwam; narodowy fundusz zdrowia; pani domu; durex; radio maryja; koło gospodyń wiejskich; bravo girl; przegląd funeralny; teleranek

czy wieczorem, czy nad ranem..... mam na wszystko wyjechane.



Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 lis 2009, o 22:59 
Offline
Stowarzyszony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 lis 2009, o 22:19
Posty: 351
Imie: Ela
Motocykl: plecaczek niebieskiego !
koniec świata.. przecież nikt tym dzieciakom nie chce zrobić krzywdy... to może i tak lepiej bo te pomniejsze szpitale nie maja tyle co Prokocim a tam tez odwalają kawał dobrej roboty... a w Żeromskim oddziałowa powiedziała ,ze chociaż nie ma dyżuru to przejdzie w niedziel bo nie może sobie odpuścić takiej zabawy...

_________________
don't treat others the way you don't want to be treated


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 lis 2009, o 10:30 
Offline
Stowarzyszony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 lis 2009, o 14:23
Posty: 296
Lokalizacja: Kraków
Imie: Darek
: Każdy Twój wyrok przyjmę twardy.....
Motocykl: CBR 1100 XX
Tak czytam nie, które wypowiedzi i się zastanawiam oco tu naprawdę chodzi, komu naprawdę ma sprawić to radość i przyjemność, wcale się nie dziwie, że szpital postawił takie warunki, jest grypa, a zabawki pluszaki i inne pierdoły mogą nieść tyle samo niebezpieczeństwa, co radości. Zbiera się grupa paru ludzi, którzy mają ochotę wpaść z zabawkami i słodyczami, i szpital powinien być z tego szczęsliwi, i wdzięczny…? A może warto posłuchać, i dostosować się to warunków, jakie stawia szpital. Zastanówcie się, raz w roku motocykliści przypominają sobie o dzieciach, i wszyscy powinni być z tego szczęśliwi. Dla mnie przynoszenie pluszaków słodyczy w tym dniu jest nietrafionym pomysłem, może stać nas na coś więcej niż kilo pomadek i dwadzieścia misiów, w tym dniu wszystkie dzieci będą miały tego naprawdę pod dostatkiem, i nie chodzi mi o koszty.

_________________


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Oficjalne forum Galicyjskiego Stowarzyszenia Motocyklowego www.Motogalicja.org
autorstwa Jacka Wiącka. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL